Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

12 09 2022
Wrocław: 2 pokoje blisko centrum od 385.000 zł – promocje na os. Nowy Grabiszyn!

Zapraszamy na dni otwarte Nowego Grabiszyna – osiedla w idealnej lokalizacji: blisko centrum i terenów zielonych. Niższe ceny, rabaty i bonusy czekają 16 i 17 września w biurze sprzedaży przy ul. Grabiszyńskiej 165.

300 zł rabatu na każdy m kw. i nowa pula mieszkań

Na mieszkania z nowej oferty premierowej (V etap) czeka promocja: 300 zł taniej za każdy metr kwadratowy mieszkania.

Co więcej, duże, gotowe mieszkania 4-pokojowe dostępne będą w cenie 8.600 zł/m kw. (zamiast 8.900 zł). A funkcjonalne „dwójki” można będzie kupić od 385.000 zł. 

Zdolność kredytowa i 1.000 zł bonusu

Klienci, którzy zamierzają wkrótce kupić mieszkanie przy pomocy kredytu hipotecznego, będą mieli okazję porozmawiania z doradcą, który niezobowiązująco sprawdzi zdolność kredytową i przygotuje symulację rat kredytu. Na osoby, które zdecydują się na kredytowanie z pomocą specjalisty Spravii, czekać będzie dodatkowy bonus w postaci 1.000 zł.


Czekamy na Was w piątek 16 września w godz. 9:00 – 17:00 oraz w sobotę od 9:00 do 14:00 w biurze sprzedaży przy ul. Grabiszyńskiej 165. Kawiarenka rowerowa przy biurze zaprasza na aromatyczną kawę i ciastko. 

Więcej na: https://nowygrabiszyn.pl/ 

Inne aktualności dla Wrocław

18 06 2024
Osiedle przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu powiększy się o VII etap
Nowy Grabiszyn to całościowo zorganizowane osiedle. Jest przykładem modelowej inwestycji zrealizowanej poprzez ponowne wykorzystanie terenów [...]
16 03 2023
Dni otwarte MIDORI HOUSE i wiosenny spacer po Wrocławiu
Już w najbliższy piątek i w sobotę (17 i 18 marca) zapraszamy na dni otwarte MIDORI HOUSE. Poznaj najbliższą okolicę podczas spaceru z [...]
04 11 2022
Midori House – luksus obcowania z naturą w centrum Wrocławia gwarantowany
Apartamentowiec Midori House stanie przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim, przy bulwarze spacerowym nad rzeką. Cisza, zieleń, woda i luksus [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"