Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

18 06 2024
Osiedle przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu powiększy się o VII etap

Nowy Grabiszyn to całościowo zorganizowane osiedle. Jest przykładem modelowej inwestycji zrealizowanej poprzez ponowne wykorzystanie terenów przemysłowych, którym nadano nowe funkcje. Dziś to przykład udanego projektu mieszkaniowego z pełną infrastrukturą miejską, usługami oraz zielenią i rekreacją. Między etapami powstały zielone dziedzińce i place. Zaplanowaliśmy stojaki rowerowe, miejsca rekreacji i odpoczynku. Wszystko po to, by stworzyć spójną, wygodną i bezpieczną przestrzeń, w której chce się mieszkać. Architektura osiedla to ponadczasowe wzornictwo i kolorystyka. Z kolei rozwiązania zaproponowane w częściach wspólnych to modna stylistyka i wysokiej jakości materiały.

Nowy Grabiszyn ma swój wyróżnik – imponujący, zielony dziedziniec wielkości 3 boisk futbolowych. Teren poprzecinany meandrującymi ścieżkami, które w naturalny sposób tworzą różne strefy. Do tego masa zieleni (drzewa, krzewy, byliny i trawy), a także drewniane urządzenia plac zabaw oraz mała architektura (ławki, leżaki i pergole).

W siódmym etapie powstanie 1 budynek ze 146 mieszkaniami. Metraże są zróżnicowane – od kawalerek o pow. 33 m kw. po większe mieszkania o pow. 89 m kw. Na uwagę zasługują m. in. „czwórki”, które były projektowane z myślą o rodzinach. Projektanci pamiętali więc o widnej kuchni, dodatkowej toalecie czy o gabinecie. Każde mieszkanie ma przewidziany ustawny balkon, loggię, a na parterze – ogródek przystosowany do zamontowania automatycznego podlewania. Z kolei mieszkania dwupokojowe to rozwiązanie dla młodych na start lub jako inwestycja. Praktyczne rozkłady pozwolą na wygodne zamieszkanie nawet 3-osobowej rodzinie.

Na parterze budynku zaplanowano 6 lokali usługowych z otwartym dostępem z ulicy. Uzupełnią one ofertę handlową powstałą w poprzednich fazach Nowego Grabiszyna.

Warto podkreślić, że miejsce jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta: przystanek tramwajowy znajduje się przy samym osiedlu, a ścieżka rowerowa biegnie do samego Rynku. W pobliżu znajdują się sklepy, centra handlowe, przedszkola i szkoły. Blisko stąd także do parku Grabiszyńskiego i Lasku Oporowskiego.

Inne aktualności dla Wrocław

16 03 2023
Dni otwarte MIDORI HOUSE i wiosenny spacer po Wrocławiu
Już w najbliższy piątek i w sobotę (17 i 18 marca) zapraszamy na dni otwarte MIDORI HOUSE. Poznaj najbliższą okolicę podczas spaceru z [...]
04 11 2022
Midori House – luksus obcowania z naturą w centrum Wrocławia gwarantowany
Apartamentowiec Midori House stanie przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim, przy bulwarze spacerowym nad rzeką. Cisza, zieleń, woda i luksus [...]
12 09 2022
Wrocław: 2 pokoje blisko centrum od 385.000 zł – promocje na os. Nowy Grabiszyn!
Zapraszamy na dni otwarte Nowego Grabiszyna - osiedla w idealnej lokalizacji: blisko centrum i terenów zielonych. Niższe ceny, rabaty i bonusy [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"