Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

04 11 2022
Midori House – luksus obcowania z naturą w centrum Wrocławia gwarantowany

Apartamentowiec Midori House stanie przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim, przy bulwarze spacerowym nad rzeką. Cisza, zieleń, woda i luksus to jego wyróżniki. 

Midori to japońskie słowo określające kolor młodych liści i roślin. To świeżość, natura i zieleń. To nie tylko ‎przyroda na lądzie, ale także woda jako źródło życia. I takie właśnie są inspiracje apartamentów nad Oławą. Nie mogły być inne. Bo tutaj codzienne życie spotyka ‎się ze spokojem natury.

Apartamentowiec będzie miał nowoczesną ‎bryłę o ponadczasowym wyglądzie. Na elewacji pojawią się m. in. spieki kwarcowe. – Budynek otworzy pierzeję ulicy Szybkiej od strony rzeki ‎- mówi Marcin Dziewoński, główny projektant z wrocławskiej pracowni Dziewoński, Łukaszewicz – architekci, która odpowiada za projekt. – Zależało nam na uzyskaniu wyrazistej bryły. Zaplanowaliśmy elewacje oparte na prostej, kwadratowej siatce, a z samej bryły „wycięliśmy” uskokowo jeden z narożników, dzięki czemu udało się nam zlokalizować tarasy od najbardziej atrakcyjnej widokowo strony budynku – dodaje.

Usytuowanie i układ apartamentowca oraz duże, drewniane okna zapewnią przyszłym mieszkańcom widok na przepiękny starodrzew lub nawet na rzekę. Nadrzeczny bulwar z pomostami i mostkami jest tutaj rzeczywiście na wyciągnięcie ręki. Co więcej, w odległości spaceru są kolejne tereny rekreacyjno-wypoczynkowe – m.in. wodny plac zabaw, tor wrotkarski ‎czy park Niskie Łąki. W budynku powstanie tylko 46 apartamentów o metrażach od 42 do 138 m kw. Każdy z tarasem lub loggią. Ponad 1/3 mieszkań będzie miała ponad 20-metrowe tarasy; a największy z nich ma aż 57 m kw. W apartamentowcu projektanci zaplanowali reprezentacyjną strefę wejściową, a każdy ‎detal części wspólnych został pieczołowicie dobrany – dla przykładu wykończenia wejść do mieszkań otrzymają oprawę ‎w kolorach drewna i szlachetnych metali. Mieszkania na I i II piętrze zostaną wyposażone w estetyczne rolety zewnętrzne, a w hali garażowej część miejsc postojowych będzie miała dostęp do ładowarek samochodów elektrycznych.

Inne aktualności dla Wrocław

18 06 2024
Osiedle przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu powiększy się o VII etap
Nowy Grabiszyn to całościowo zorganizowane osiedle. Jest przykładem modelowej inwestycji zrealizowanej poprzez ponowne wykorzystanie terenów [...]
16 03 2023
Dni otwarte MIDORI HOUSE i wiosenny spacer po Wrocławiu
Już w najbliższy piątek i w sobotę (17 i 18 marca) zapraszamy na dni otwarte MIDORI HOUSE. Poznaj najbliższą okolicę podczas spaceru z [...]
12 09 2022
Wrocław: 2 pokoje blisko centrum od 385.000 zł – promocje na os. Nowy Grabiszyn!
Zapraszamy na dni otwarte Nowego Grabiszyna - osiedla w idealnej lokalizacji: blisko centrum i terenów zielonych. Niższe ceny, rabaty i bonusy [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"