Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

09 02 2021
III etap Nowego Grabiszyna we Wrocławiu

Osiedle powstaje w jednym z lepszych miejsc we Wrocławiu – blisko szkół, terenów zielonych i sklepów. Rejon jest dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta, a ścieżka rowerowa prowadzi do samego Rynku. W III etapie wybudujemy 187 mieszkań. 

Najnowsza część Nowego Grabiszyna to dwa budynki. Zaplanowaliśmy zarówno ustawne kawalerki, jak i komfortowe 2- i 3-pokojowe mieszkania czy nawet przestronne „czwórki” – dla rodzin. Do wyboru są metraże od 27 do 85 m kw. W większych mieszkaniach architekci zaprojektowali widne kuchnie, dodatkowe toalety i miejsca na szafy lub garderobę. Mieszkania będą wyposażone w nowoczesne instalacje wewnętrzne, liczniki poboru mediów ze zdalnym odczytem, a każdy pokój będzie w pełni podłączony do instalacji RTV.

Osiedle dobrze zaprojektowane

Budynki etapu III dopasowaliśmy kolorystycznie do wcześniejszych. Zastosowaliśmy analogiczne rozwiązania materiałowe, aby uzyskać jednorodne i spójne estetycznie osiedle. Dużą uwagę poświęciliśmy też planowaniu części wspólnych. Przez osiedle etapu III przebiega ciąg pieszo-rowerowy. Znajdą się tu również przestrzenie dla dzieci i młodzieży – amfiteatr i tyczki do gier zespołowych, a także plac zabaw i siłownia na wolnym powietrzu.

Grabiszyńska. Życie w centrum

Okolica Nowego Grabiszyna to miejsce, w którym żyje się po prostu wygodnie. W pobliżu znajdują się sklepy, centra handlowe, przedszkola i szkoły, apteki i przychodnie, obiekty kulturalne i sportowe – słowem: wszystko, czego potrzeba na co dzień. Blisko stąd do terenów rekreacyjnych – parku Grabiszyńskiego i Lasku Oporowskiego. Miejsce jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta: przystanek tramwajowy znajduje się przy samym osiedlu, a ścieżka rowerowa biegnie do samego Rynku.

Inne aktualności dla Wrocław

27 05 2020
Wrocław. Nowe mieszkania 2 km od centrum
Wystartował II etap osiedla przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. „Nowy Grabiszyn” oferuje m. in. rozkładowe „czwórki” dla rodzin oraz „dwójki” w [...]
05 10 2019
#DobreSasiedztwo na Grabiszynie-Grabiszynku – znamy zwycięskie projekty!
Akcja #DobreSasiedztwo spodobała się wrocławianom. W konkursie zgłoszono 9 projektów, a łącznie oddano aż 21119 głosów. Walka trwała dosłownie do [...]
Andrzej Miś rzecznik BXN
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"