Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

21 10 2021
Solano – nasze pierwsze osiedle w Gdyni

Gdynia – miasto z marzeń i morza! Każdy chyba był w mieście choć raz. Gdynia może pochwalić się  wyjątkowym, modernistycznym śródmieściem, pięknymi plażami i klifami oraz licznymi terenami zielonymi. Oferuje naprawdę wiele – niepowtarzalny, morsko-portowy klimat oraz szereg atrakcji kulturalnych. Solano powstanie przy ul. Strzelców w dzielnicy Mały Kack.

O zaletach lokalizacji gdynianom nie trzeba chyba za wiele opowiadać. Urok życia w Małym Kacku polega na tym, że w bliskiej odległości jest praktycznie wszystko, co niezbędne na co dzień. Są sklepy, szkoły i dobra komunikacja. A co najważniejsze, jest przestrzeń i zieleń dające wytchnienie. Co więcej, Solano powstaje na granicy Gdyni i Sopotu, niedaleko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie nowych osiedli z pełną infrastrukturą miejską – drogową, komunikacyjną, edukacyjną i handlowo-usługową.

Osiedle będzie się składało z dwóch budynków – od 5 do 11 pięter. Do przedsprzedaży wewnętrznej trafiają 242 mieszkania od 1- do 4-pokojowych (od 27 do 142 m kw.) Do każdego lokalu przypisany jest taras, balkon, loggia lub prywatny ogródek (na parterze). Architekci zaplanowali także przestronne mieszkania z antresolami. Dopełnieniem będzie fantastyczny widok z ostatnich pięter na Gdynię i Zatokę Gdańską.

Na osiedlu przewidzieliśmy miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz ładowarki do samochodów elektrycznych. Dla rowerzystów planujemy zaś rowerownie i stojaki na rowery. Części wspólne, dzięki modnej kolorystyce i nowoczesnym materiałom, zyskają ponadczasowy wygląd. Na elewacjach zagości szarość i grafit z gustownymi, drewnianymi elementami.

Na terenie wewnętrznym zaprojektowaliśmy miejsca do odpoczynku, relaksu i zabawy. Zazielenimy dziedziniec, sadząc krzewy, trawy i byliny. Nocna iluminacja roślin podkreśli ich walory. Architekci krajobrazu przewidzieli także meble miejskie, a dla urozmaicenia patio zastosują różne powierzchnie posadzek.

Za projekt architektoniczny odpowiada Studio Architektoniczne Kwadrat oraz Pracownia Architektoniczna Rebel  Concept, a generalnym wykonawcą prac budowlanych będzie firma PORR SA.

Inne aktualności dla Gdynia

19 06 2023
Zapraszamy na dni otwarte osiedla Solano w Gdyni! Przygotowaliśmy ofertę specjalną
23 i 24 czerwca zapraszamy na dni otwarte. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę promocyjną – 70 mieszkań w [...]
23 03 2023
Zapraszamy na dni otwarte w Gdyni!
24 i 25 marca zapraszamy na dni otwarte do biura sprzedaży w Gdyni. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę promocyjną.
06 09 2022
Zapraszamy na dni otwarte w Gdyni! Przygotowaliśmy ofertę specjalną
9 i 10 września zapraszamy na dni otwarte do biura sprzedaży w Gdyni. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"