Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

19 06 2023
Zapraszamy na dni otwarte osiedla Solano w Gdyni! Przygotowaliśmy ofertę specjalną

23 i 24 czerwca zapraszamy na dni otwarte. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę promocyjną – 70 mieszkań w kredycie 2% oraz specjalny, dodatkowy rabat na mieszkania rodzinne.

Dni otwarte to zawsze świetna okazja, aby poznać ofertę lepiej – obejrzeć plany mieszkań bądź makietę, porozmawiać z doradcami o szczegółach bądź skorzystać z niższej ceny. Dodatkowo, klienci z dni otwartych będą mogli wejść na budowę w uzgodnionym uprzednio terminie.

SOLANO przy ul. Strzelców to wyjątkowe miejsce na styku Gdyni i Sopotu; duże, rodzinne mieszkania do 142 m kw., w tym dwupoziomowe; miejsca do odpoczynku, relaksu i zabawy w obrębie osiedla; a także wysoki standard materiałów wykończeniowych.

Zapraszamy w piątek w godz.: 10-18 oraz w sobotę w godz.: 10-16 do biura sprzedaży przy ul.  Abrahama 36-44/1 (wejście od strony ul. Władysława IV) w Gdyni.

Inne aktualności dla Gdynia

23 03 2023
Zapraszamy na dni otwarte w Gdyni!
24 i 25 marca zapraszamy na dni otwarte do biura sprzedaży w Gdyni. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę promocyjną.
06 09 2022
Zapraszamy na dni otwarte w Gdyni! Przygotowaliśmy ofertę specjalną
9 i 10 września zapraszamy na dni otwarte do biura sprzedaży w Gdyni. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę [...]
01 03 2022
Dni otwarte w Gdyni! Przygotowaliśmy ofertę specjalną
4 i 5 marca zapraszamy na dni otwarte do nowego biura sprzedaży w Gdyni. Dla poszukujących mieszkania na os. Solano przygotowaliśmy nową pulę [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"