Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

24 06 2024
Zawody biegowe i wioślarskie Spravia Cup z medalistką Joanną Hentką

Na dwa tygodnie przed startem Igrzysk Olimpijskich w Paryżu teren OSiR-u Ursus w Warszawie zamieni się w arenę zmagań biegowych i wioślarskich dla rodzin. Podczas Spravia Cup dzieci i dorośli spędzą aktywnie czas pod okiem Joanny Hentki, medalistki IO z Rio de Janeiro, mieszkanki Ursusa. Start w sobotę 13 lipca od godz. 9:00. Na zwycięzców czekają nagrody.

Udział w zawodach Spravia Cup jest bezpłatny, a zapisać się można na stronie https://osiedleprystora.pl/pikniksportowy/. Organizatorami są: Spravia oraz Klub Lekkoatletyczny Olimpijczyk 112. Spodziewamy się kilkuset osób, w tym najmłodszych sportowców. Zaplanowaliśmy 8 kategorii biegowych – od biegu na 100 metrów dla 3-4 latków, przez biegi na 400 m dla nieco starszych dzieci, po konkurencje dla nastolatków i dorosłych. Pomiary czasu będą profesjonalne – każdy zawodnik otrzyma numer startowy z chipem.

W oddzielnej strefie rozgrywane będą wyścigi czwórek w sztafetach na ergometrach wioślarskich. Celem jest przepłynięcie jak najdłuższego dystansu w 15 minut.

Dla każdego startującego przewidzieliśmy medal pamiątkowy, a dla pierwszej trójki puchary i nagrody. Uczestnicy otrzymają także pakiety startowe. Podczas pikniku będzie można również odwiedzić specjalną strefę dla dzieci, w której najmłodsi pod opieką animatorek namalują miasto marzeń.

– Jako nowy sąsiad – w okolicy budujemy osiedle Pry100ra – chcemy poznać się z lokalną społecznością i wspólnie miło spędzić czas. Od lat promujemy budowanie więzi sąsiedzkich, ale także promujemy ruch i zdrowie – mówi Andrzej Miś, rzecznik prasowy Spravii. – Z wielką przyjemnością rozpoczęliśmy współpracę z panią Joanną Hentką – mieszkanką Ursusa. Zawody biegowe i wioślarskie Spravia Cup to wspaniała zabawa dla całych rodzin – dodaje.

Ambasadorka wydarzenia zachęca, aby przybyć na miejsce całymi rodzinami. – Spravia Cup to idealna okazja, by tuż przed rozpoczęciem igrzysk w Paryżu poczuć atmosferę sportowej rywalizacji i nastroić się na nadchodzące emocje. Dużo ruchu, świetna zabawa, dodatkowe atrakcje, no i mnóstwo uśmiechów – to mogę obiecać! Cieszę się, że takie wydarzenia wracają do Ursusa – mówi Joanna Hentka.

Partnerami wydarzenia są: naszemiasto.plursus.plwio.waw.pl.

Inne aktualności dla Warszawa

04 07 2024
Osiedle Wiślany Mokotów w nowej odsłonie
Nasze dobrze znane osiedle na warszawskim Mokotowie poszerzy się o nowe etapy. Będzie to ósma, standardowa odsłona Wiślanego Mokotowa oraz nowość [...]
22 03 2024
Ursus z nowym osiedlem, ulicą i zielenią
W planach mamy wybudowanie osiedla mieszkaniowego, a także brakującego odcinka ulicy Prystora do Alej Jerozolimskich oraz urządzenie zieleni. W I [...]
03 11 2021
Warszawa: Dni otwarte na os. Bokserska i Wiślany Mokotów
5 i 6 listopada (piątek i sobota) zapraszamy na dni otwarte dwóch warszawskich osiedli: Bokserska i Wiślany Mokotów. Dla szukających mieszkania [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"