Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

03 11 2021
Warszawa: Dni otwarte na os. Bokserska i Wiślany Mokotów

5 i 6 listopada (piątek i sobota) zapraszamy na dni otwarte dwóch warszawskich osiedli: Bokserska i Wiślany Mokotów. Dla szukających mieszkania na Mokotowie mamy nową pulę mieszkań, a dla tych, którzy woleliby zamieszkać przy ul. Bokserskiej – niższe ceny.

Oba osiedla zlokalizowane są w rejonach chętnie wybieranych przez warszawiaków. Dobra komunikacja ze Śródmieściem i innymi dzielnicami, zmodernizowane ulice, pełna infrastruktura miejska oraz bliskość terenów zielonych pozwalają na wygodne życie.  

Osiedle Bokserska – tylko w te dni niższe ceny!

Bokserska to zaledwie 2 budynki z 230 mieszkaniami – wszystkie o wygodnych rozkładach, które umożliwią wiele ciekawych aranżacji. Do dyspozycji mieszkańców będą dwa zamknięte, zielone i w pełni zaaranżowane dziedzińce.  Umilą rekreację i rodzinno-sąsiedzkie aktywności na świeżym powietrzu.

Spacerem można stąd łatwo dojść do szkoły czy przedszkola. Niedaleko osiedla są również sklepy i lokale usługowe, a tuż za rogiem znajduje się pętla autobusowa.

Wiślany Mokotów – start sprzedaży nowej puli mieszkań!

W oddanych do użytku wcześniejszych etapach mieszka tu już wiele osób. Chwalą sobie jakość małej architektury, zieleń i wykończenie części wspólnych (np. holi klatek schodowych). Na osiedlu działają liczne sklepy i lokale usługowe, niedaleko jest też szkoła podstawowa oraz publiczne i prywatne przedszkola.

W szóstym etapie powstaje 9 niewysokich (3- i 4-piętrowych) budynków z 294 mieszkaniami. Będzie kameralnie i przyjaźnie. Architekci krajobrazu zaplanowali tu liczne alejki, przy których staną nowoczesne meble miejskie, takie jak: ławki, stoliki, hamaki i leżaki. Wśród zieleni staną także dwa drewniane place zabaw dla dzieci w różnym wieku, a dla spragnionych aktywnego wypoczynku – urządzenia siłowni plenerowej, stacja naprawy rowerów oraz stojaki do parkowania jednośladów.

Dni otwarte w obu lokalizacjach odbędą się w piątek (w godz. 10 – 18) i w sobotę (9 – 16). 

To doskonała okazja, by lepiej poznać okolice, obejrzeć plany mieszkań bądź makietę oraz porozmawiać z doradcami o szczegółach. 

Zapraszamy!

Inne aktualności dla Warszawa

19 07 2021
Osiedle Wiślany Mokotów z kolejnym etapem
Mokotów od lat pozostaje najchętniej wybieraną dzielnicą do życia. Warszawiacy szczególnie upodobali sobie mieszkanie na Czerniakowie i [...]
10 09 2020
Osiedle Mińska 69 z nowym rewirem!
Trzeci etap - nazwany Rewirem - będzie kontynuacją idei osiedla. Stąd i tu pojawią się rozwiązania nawiązujące do historii miejsca – tym razem do [...]
03 09 2020
Osiedle Wola 01 nagrodzone!
Zdobywamy kolejną nagrodę, tzw. „Budowlane Oscary”, w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”. Podczas XXX jubileuszowej gali wyróżniono osiedle Wola [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"