Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

03 09 2020
Osiedle Wola 01 nagrodzone!

Zdobywamy kolejną nagrodę, tzw. „Budowlane Oscary”, w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”. Podczas XXX jubileuszowej gali wyróżniono osiedle Wola 01 w Warszawie.

Położony na warszawskiej Woli budynek zwrócił szczególną uwagę Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Wraz z Ministerstwem Rozwoju oraz Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego zdecydowano, że I etap osiedla Wola 01 przy ul. Redutowej 25 w Warszawie otrzyma nagrodę I stopnia w kategorii „Osiedla mieszkaniowe i budynki mieszkalne”.

Konkurs jest organizowany od lat w celu wyłonienia najlepszych realizacji budowlanych. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku polskiego budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego. O wygraną I, II lub III stopnia konkurowało ze sobą 39 inwestycji.

Inne aktualności dla Warszawa

04 07 2024
Osiedle Wiślany Mokotów w nowej odsłonie
Nasze dobrze znane osiedle na warszawskim Mokotowie poszerzy się o nowe etapy. Będzie to ósma, standardowa odsłona Wiślanego Mokotowa oraz nowość [...]
24 06 2024
Zawody biegowe i wioślarskie Spravia Cup z medalistką Joanną Hentką
Na dwa tygodnie przed startem Igrzysk Olimpijskich w Paryżu teren OSiR-u Ursus w Warszawie zamieni się w arenę zmagań biegowych i wioślarskich [...]
22 03 2024
Ursus z nowym osiedlem, ulicą i zielenią
W planach mamy wybudowanie osiedla mieszkaniowego, a także brakującego odcinka ulicy Prystora do Alej Jerozolimskich oraz urządzenie zieleni. W I [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"