Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

19 07 2021
Osiedle Wiślany Mokotów z kolejnym etapem

Mokotów od lat pozostaje najchętniej wybieraną dzielnicą do życia. Warszawiacy szczególnie upodobali sobie mieszkanie na Czerniakowie i Siekierkach, gdzie powstaje kolejny – VI – etap osiedla Wiślany Mokotów. W VI etapie do kupienia są mieszkania od  2 do 5-pokojowych (39-114 m kw.). Spravia d. Budimex Nieruchomości planuje zakończyć inwestycję w I kwartale 2023 roku.

Miejsce z perspektywami

W szóstym etapie osiedla powstaje 9 niewysokich (3- i 4-piętrowych) budynków z 294 mieszkaniami. Wszystkie lokale będą wyposażone w balkon, taras, loggię lub własny ogródek. W inwestycji znajdują się również mieszkania dwupoziomowe. – Ten etap wyróżnia się innym niż wcześniej posadowieniem budynków. Dzięki temu będzie kameralnie i przyjaźnie. Zaplanowaliśmy eleganckie elewacje w kolorze bieli, brązu i szarości. Na fasadzie pojawią się także mineralne płytki klinkierowe. Całość dopełnią okna w okleinie o strukturze drewna, deski kompozytowe na balkonach oraz panele żaluzyjne na części z nich – mówi Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży.

Osiedle będzie wyposażone w dwa garaże podziemne, dzięki czemu komunikacja nie zdominuje terenów wewnętrznych. Dla mieszkańców przygotowano również stację naprawy rowerów oraz stojaki do parkowania jednośladów.

Bioróżnorodność na dziedzińcach

– Jak zawsze, szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania terenów wewnętrznych. Zasadzimy różnorodne drzewa, krzewy, byliny i pnącza. Tak zaaranżujemy zieleń, aby stworzyć rozwiązania bioróżnorodne i ekologiczne. Wiślany Mokotów będzie skąpany w zieleni – komentuje Andrzej Miś, rzecznik Spravii. Jak zapowiada deweloper, wybrane nasadzenia podkreślone zostaną nocną iluminacją. Architekci krajobrazu zaplanowali również liczne alejki, przy których znajdą się nowoczesne meble miejskie, takie jak: ławki, stoliki, hamaki i leżaki. W zieleń wkomponowane zostaną także dwa drewniane place zabaw dla dzieci w różnym wieku, a dla spragnionych aktywnego wypoczynku – urządzenia siłowni plenerowej.

Osiedle doceniane jest przez dotychczasowych mieszkańców za nową infrastrukturę drogową, jakość małej architektury, bogatą zieleń czy wykończenie części wspólnych, a także za dostępność do licznych osiedlowych sklepów i usług. W pobliżu osiedla działa szkoła podstawowa oraz publiczne i prywatne przedszkola. Na osiedlu – oprócz usług komercyjnych – prężnie działają także organizacje, które dbają o rozwój dzieci i młodzieży. Szeroki wachlarz zajęć proponuje np. fundacja Bo Warto.

Inne aktualności dla Warszawa

22 03 2024
Ursus z nowym osiedlem, ulicą i zielenią
W planach mamy wybudowanie osiedla mieszkaniowego, a także brakującego odcinka ulicy Prystora do Alej Jerozolimskich oraz urządzenie zieleni. W I [...]
03 11 2021
Warszawa: Dni otwarte na os. Bokserska i Wiślany Mokotów
5 i 6 listopada (piątek i sobota) zapraszamy na dni otwarte dwóch warszawskich osiedli: Bokserska i Wiślany Mokotów. Dla szukających mieszkania [...]
10 09 2020
Osiedle Mińska 69 z nowym rewirem!
Trzeci etap - nazwany Rewirem - będzie kontynuacją idei osiedla. Stąd i tu pojawią się rozwiązania nawiązujące do historii miejsca – tym razem do [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"