Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

10 09 2020
Osiedle Mińska 69 z nowym rewirem!

Trzeci etap – nazwany Rewirem – będzie kontynuacją idei osiedla. Stąd i tu pojawią się rozwiązania nawiązujące do historii miejsca – tym razem do Starej Pragi. Na ścianach budynków artyści namalują murale inspirowane bazarem Różyckiego. Będzie to kultowy syfon oraz szklanka z wodą sodową. Osiedle będzie nowoczesne i zielone, a mieszkania otrzymają praktyczne rozkłady.

Okolic ul. Mińskiej nie trzeba zachwalać. Jest dobrze skomunikowana i oferuje wszystko, co potrzebne w codziennym życiu – są szkoły, obiekty sportowe, parki, sklepy, punkty usługowe oraz znane kluby czy bary z klimatem starej Pragi.

№ 3 – Rewir

W tym etapie powstaną trzy 5-piętrowe budynki (237 mieszkań). Dzięki temu, że dwa staną wzdłuż ulic: Mińskiej i na przedłużeniu Terespolskiej, powstaną pierzeje, a osiedle poprzez witryny sklepów i lokali usługowych na parterze zostanie zintegrowane z miastem. Zaplanowaliśmy elewacje o modnej kolorystyce – ciepłej bieli, odcieniach miedzianych, beżach i kontrastujących szarościach. Zastosujemy także elementy dekoracyjne jak boniowanie, okładzinę o strukturze cegły czy szklane balkony od strony ulic miejskich. Okna oraz przegrody balkonowe otrzymają okleinę o barwie drewna.

Trzy strefy wypoczynku i zieleń

Architekci wydzielili 3 strefy o różnej funkcji. Dwie są bardziej przyjazne dzieciom – z urządzeniami do zabawy i z piaskownicą, a kolejna zachęca do spokojnego odpoczynku. Wszystkie zostały zaprojektowane z ciekawie zaaranżowaną zielenią. Przewidzieliśmy także pagórki, naturalne nawierzchnie części ścieżek, małą architekturę (ławki, leżaki, podesty kompozytowe, stojaki rowerowe). Z kolei ogrodnicy zaplanowali bujną zieleń – pojawią się naturalne łąki, krzewy, byliny i drzewa. Część roślin nocą będzie iluminowana.

W Rewirze do kupienia są mieszkania od 1- do 5-pokojowych (26-109 m kw.). Wszystkie z balkonem, tarasem, loggią bądź ogródkiem. Klucze planujemy przekazać w IV kwartale 2022 roku.

Inne aktualności dla Warszawa

22 03 2024
Ursus z nowym osiedlem, ulicą i zielenią
W planach mamy wybudowanie osiedla mieszkaniowego, a także brakującego odcinka ulicy Prystora do Alej Jerozolimskich oraz urządzenie zieleni. W I [...]
03 11 2021
Warszawa: Dni otwarte na os. Bokserska i Wiślany Mokotów
5 i 6 listopada (piątek i sobota) zapraszamy na dni otwarte dwóch warszawskich osiedli: Bokserska i Wiślany Mokotów. Dla szukających mieszkania [...]
19 07 2021
Osiedle Wiślany Mokotów z kolejnym etapem
Mokotów od lat pozostaje najchętniej wybieraną dzielnicą do życia. Warszawiacy szczególnie upodobali sobie mieszkanie na Czerniakowie i [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"