Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

03 08 2020
Nowe mieszkania przy ul. Bokserskiej w Warszawie

Nowe osiedle wybudujemy w mieszkaniowej części Służewca. Utworzą je dwa budynki w kształcie litery U. Osiedle będzie nowoczesne, zielone i estetyczne, a mieszkania otrzymają praktyczne rozkłady.

Holistycznie znaczy całościowo

Osiedle będzie spójną całością. Jasne odcienie elewacji (biel, beże, szarości) będą się doskonale komponowały z oknami w kolorze naturalnego drewna. Zaplanowaliśmy 230 mieszkań o wygodnych rozkładach, które umożliwią wiele wariantów aranżacji. Ich niewątpliwą zaletą będą duże balkony i loggie. Mieszkańcy najwyższych pięter ucieszą się z fenomenalnych tarasów do 46 m kw. Atrakcyjna strefa wejścia – z oświetleniem LED i panelami dekoracyjnymi – doda całemu założeniu prestiżu. Co więcej, każda z klatek zostanie urządzona w eleganckim, lekkim stylu.

Zieleń i rekreacja

Żywa zieleń zagości na terenach wewnętrznych. Bioróżnorodność gatunkowa (traw, bylin, krzewów) wprowadzi naturę na osiedle i pozwoli na odpoczynek wśród kompozycji roślinnych, które będą zachwycały przez cały rok. Architekci krajobrazu zaplanowali również kilkadziesiąt młodych drzew, które zostaną posadzone w gruncie. Dwa zielone dziedzińce wyposażone w małą architekturę (m. in. trejaże, ławki, stojaki rowerowe, altana) oraz zabawki dla dzieci (m. in. zestaw sensoryczny) będą zachęcały do rekreacji i rodzinno-sąsiedzkich aktywności na świeżym powietrzu.

Wszystko w zasięgu ręki

W najbliższej okolicy powstały nowe osiedla z punktami usługowymi i handlowymi. Budowane są kolejne. Dzięki temu wszystkie codzienne sprawy mieszkańcy załatwią po sąsiedzku. Spacerem dojdziemy m. in. do szkoły i przedszkola. Pętla „Bokserska” znajduje się zaledwie 450 metrów od osiedla. Wystarczy 5-minutowy spacer, aby znaleźć się w autobusie. Zmotoryzowani z pewnością docenią bliskość dróg ekspresowych S79 i S2, które ułatwią wyjazd z Warszawy. Tym samym położenie osiedla spodoba się zarówno rodzinom czy pracującym w pobliżu, ale i kupującym, którzy myślą o przyszłym wynajmie.

Inne aktualności dla Warszawa

03 11 2021
Warszawa: Dni otwarte na os. Bokserska i Wiślany Mokotów
5 i 6 listopada (piątek i sobota) zapraszamy na dni otwarte dwóch warszawskich osiedli: Bokserska i Wiślany Mokotów. Dla szukających mieszkania [...]
19 07 2021
Osiedle Wiślany Mokotów z kolejnym etapem
Mokotów od lat pozostaje najchętniej wybieraną dzielnicą do życia. Warszawiacy szczególnie upodobali sobie mieszkanie na Czerniakowie i [...]
10 09 2020
Osiedle Mińska 69 z nowym rewirem!
Trzeci etap - nazwany Rewirem - będzie kontynuacją idei osiedla. Stąd i tu pojawią się rozwiązania nawiązujące do historii miejsca – tym razem do [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"