Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

22 09 2022
Spravia z 6 „Oscarami Budownictwa”

Nasz osiedla po raz kolejny zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przyznawaną najlepszym inwestycjom budowlanym. Nagrody i wyróżnienia w konkursie „Budowa Roku 2021” otrzymało aż sześć inwestycji!  

W 32. edycji konkursu uznanie jury zdobyły osiedla Wiślany Mokotów w Warszawie, etap V oraz Zaspa VVita w Gdańsku, które otrzymały nagrodę I stopnia. Nagrodą II stopnia wyróżniono osiedle Mińska 69 (Warszawa), etap Olimpic, Fredry 6 (Kraków) oraz Polanka Niemena (Poznań). Natomiast laureatem nagrody III stopnia zostało inne poznańskie osiedle – Famma Dąbrowskiego.

To wielki sukces i wielka radość dla nas wszystkich. A także kolejny dowód, że Spravia zajmuje czołowe miejsce wśród polskich deweloperów, a tym, co nas charakteryzuje, jest wysoka jakość budowanych osiedli doceniana nie tylko przez klientów, ale i przez ekspertów.

PZITB nagradza inwestycje, które wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonania robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, a także wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Konkurs jest organizowany corocznie przez PZITB przy współudziale Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Inne aktualności dla Spravia

02 10 2023
Spravia z tytułem Przyjazny Deweloper 2023
Zdobywamy kolejne wyróżnienie! Tym razem Spravia znalazła się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje Gazety Fin
19 09 2023
Oscary budownictwa rozdane
19 września w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia dorocznych nagród w konkursie Budowa Roku. To najważniejsze wydarzenie branżowe w [...]
28 02 2023
Mikrogranty w Gdyni rozdane!
W ramach projektu #DobreSąsiedztwo mieszkańcom Redłowa i Małego Kacka w Gdyni rozdaliśmy po 3 mikrogranty – każdy po 5.000 zł. To już kolejna [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"