Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

06 02 2023
Spravia wśród liderów branży

W IV rankingu Buildera Spravia znalazła się na 7 miejscu spośród 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce. Kolejny rok z rzędu potwierdzamy swoją mocną pozycję na rynku. Ranking PwC, miesięcznika „Builder” i Dun & Bradstreet to wiarygodne i rzetelne zestawienie dotyczące pozycji finansowej firm deweloperskich i budowlanych.

Celem projektu jest zwiększenie transparentności i wzmocnienie zaufania do firm poprzez publikację pełnego, wiarygodnego i rzetelnego zestawienia dotyczącego pozycji finansowej liderów branży. Ranking obejmuje 100 i wyłania liderów w zakresie rentowności, wielkości aktywów i przychodów. W czwartej edycji raportu uplasowaliśmy się – drugi rok z rzędu – na wysokiej 7. pozycji.

– Tak wysoki wynik to zasługa naszych pracowników, którym dziękuję za zaangażowanie i wkład w budowanie naszej pozycji na rynku. Jestem niezmiernie dumny z naszego osiągnięcia – mówi Damian Kapitan, prezes zarządu.

Inne aktualności dla Spravia

21 04 2024
Dobre sąsiedztwo znów na Łazarzu!
Na Łazarzu startuje po raz kolejny program minigrantów #DobreSąsiedztwo. W poprzedniej edycji wiele lokalnych organizacji zgłosiło swoje [...]
22 12 2023
Życzenia
Wszystkim naszym KLIENTOM i PRZYJACIOŁOM składamy najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne!
02 10 2023
Spravia z tytułem Przyjazny Deweloper 2023
Zdobywamy kolejne wyróżnienie! Tym razem Spravia znalazła się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje Gazety Fin
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"