Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

19 10 2021
Spravia Przyjaznym Deweloperem 2021 roku!

Zdobywamy kolejne wyróżnienie! Tym razem Spravia znalazła się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje Gazety Finansowej oraz Home&Market. W raporcie znalazło się 15 najlepszych deweloperów z całej Polski.

„Przyjazny Deweloper 2021” to lista najlepszych firm deweloperskich i ich przyjaznych inwestycji.  Raport jest kontynuacją wspólnego projektu tygodnika Gazeta Finansowa i miesięcznika Home&Market. Wyróżnienie przyznawane jest po raz dziewiąty.

W rankingu „Przyjazny Deweloper 2021” znalazły się wyłącznie firmy, które mają doświadczenie, są rzetelne i godne zaufania. Jury doceniło indywidualne podejście do klienta oraz wsparcie i eksperckie podejście Spravii na każdym etapie procesu zakupowego.

Jako przykład interesującego projektu osiedla realizowanego przez Spravię jury raportu wymieniło Mińską 69! Osiedle, które zostało zaprojektowane jako całość, tworzy spójną i przyjazną przestrzeń. Osiedle czerpie z tradycji miejsca. Stąd na ścianach budynków artyści malują murale inspirowane m. in. Pragą. Powstają ciągi pieszo-rowerowe, zieleń, tereny rekreacyjne. Między budynkami nie brakuje elementów małej architektury i placów zabaw. Do dyspozycji mieszkańców jest również ogólnodostępny, nowocześnie urządzony plac miejski. Dużą zaletą Mińskiej 69 jest jej lokalizacja – przyjazna okolica, sprzyja rekreacji, wypoczynkowi i dobrej zabawie.

Inne aktualności dla Spravia

21 04 2024
Dobre sąsiedztwo znów na Łazarzu!
Na Łazarzu startuje po raz kolejny program minigrantów #DobreSąsiedztwo. W poprzedniej edycji wiele lokalnych organizacji zgłosiło swoje [...]
22 12 2023
Życzenia
Wszystkim naszym KLIENTOM i PRZYJACIOŁOM składamy najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne!
02 10 2023
Spravia z tytułem Przyjazny Deweloper 2023
Zdobywamy kolejne wyróżnienie! Tym razem Spravia znalazła się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje Gazety Fin
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"