Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

03 02 2022
Ranking Buildera: Spravia jedną z największych firm deweloperskich w kraju

Spravia uplasowała się na 7. pozycji wśród 100 największych firm deweloperskich w najnowszym rankingu magazynu Builder Polska.

Ranking jest elementem projektu Build the Future zainicjowanym przez miesięcznik Builder, PwC Polska i Bisnode Polska (obecnie Dun&Bradstreet). Celem projektu jest zwiększenie transparentności i wzmocnienie zaufania do firm poprzez publikację pełnego, wiarygodnego i rzetelnego zestawienia dotyczącego pozycji finansowej liderów branży. Ranking obejmuje 100 firm deweloperskich. W trzeciej edycji uplasowaliśmy się – jako debiutant – na wysokiej 7. pozycji.

– Na ten wynik składa się zaangażowanie wszystkich pracowników Spravii. Chcę im bardzo podziękować za wkład w budowanie naszej pozycji rynkowej. Jestem bardzo dumny z tego sukcesu – powiedział Damian Kapitan, prezes zarządu. – Wierzę, że mając taki zespół i nowych właścicieli, w kolejnych latach osiągniemy jeszcze lepsze wyniki – dodał.

Ranking obejmuje różne kryteria i wyłania liderów w zakresie rentowności, wielkości aktywów i przychodów.

Pod względem zysku netto uplasowaliśmy się w pierwszej piątce. Suma aktywów dała nam zaś 7. miejsce w rankingu. Redakcja w rankingu opierał się na danych poszczególnych firm za rok 2020.

Inne aktualności dla Spravia

21 04 2024
Dobre sąsiedztwo znów na Łazarzu!
Na Łazarzu startuje po raz kolejny program minigrantów #DobreSąsiedztwo. W poprzedniej edycji wiele lokalnych organizacji zgłosiło swoje [...]
22 12 2023
Życzenia
Wszystkim naszym KLIENTOM i PRZYJACIOŁOM składamy najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne!
02 10 2023
Spravia z tytułem Przyjazny Deweloper 2023
Zdobywamy kolejne wyróżnienie! Tym razem Spravia znalazła się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje Gazety Fin
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"