Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

30 09 2021
Osiedle Mangalia Mokotów z „Oskarem Budownictwa”

Osiedle Mangalia Mokotów w Warszawie zostało nagrodzone w 31. edycji konkursu Budowa Roku. To kolejne ważne wyróżnienie, po tytule „Dewelopera Roku”, jakie otrzymaliśmy w tym roku.

Każda nagroda cieszy, ale z tej jesteśmy dumni szczególnie dumni, gdyż przyznają ją specjaliści – inżynierowie i technicy budownictwa, a konkurencja jest wyjątkowo ostra. 

Przypomnijmy, że osiedle Mangalia Mokotów, złożone z 432 mieszkań, zostało wybudowane w dwóch etapach. Celem było stworzenie eleganckiej architektury i nadanie budynkom wielkomiejskiego charakteru. Stąd ciepła biel i szarości oraz płyty o strukturze i kolorze drewna na elementach elewacji. Dopełnieniem są szklane, antracytowe balustrady części balkonów. Na terenie wewnętrznym utworzono strefy relaksu i odpoczynku – z pergolami, siedziskami i podestami rekreacyjnymi. Budynki wyposażone są w lokale usługowe na parterze oraz garaże podziemne. 

Osiedle zmieniło charakter zabudowy w tej części Mokotowa, a jego bryła została bardzo dobrze wkomponowana w istniejące otoczenie.

Konkurs Budowa Roku odbywa się nieprzerwanie od 30 lat. Laureatów wyłania się zazwyczaj w ośmiu kategoriach. W tegorocznej edycji nagrodzonych zostało 45 inwestycji – wszystkie wyróżniały się nowoczesnymi rozwiązaniami i estetyką. 

Nagrody wręczono podczas uroczystej gali w siedzibie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w Warszawie. 

Inne aktualności dla Spravia

02 10 2023
Spravia z tytułem Przyjazny Deweloper 2023
Zdobywamy kolejne wyróżnienie! Tym razem Spravia znalazła się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje Gazety Fin
19 09 2023
Oscary budownictwa rozdane
19 września w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia dorocznych nagród w konkursie Budowa Roku. To najważniejsze wydarzenie branżowe w [...]
28 02 2023
Mikrogranty w Gdyni rozdane!
W ramach projektu #DobreSąsiedztwo mieszkańcom Redłowa i Małego Kacka w Gdyni rozdaliśmy po 3 mikrogranty – każdy po 5.000 zł. To już kolejna [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"