Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

19 09 2023
Oscary budownictwa rozdane

19 września w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia dorocznych nagród w konkursie Budowa Roku. To najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce organizowane przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Oscary budownictwa zostały przyznane wszystkim naszym osiedlom zgłoszonym do konkursu Budowa Roku 2022. Docenione zostały:

 • – os. Wiślany Mokotów VI – nagroda I stopnia
 • – os. Przy Unii I – nagroda I stopnia
 • – os. Nowy Grabiszyn III – nagroda II stopnia

To już kolejne wyróżnienia naszych osiedli.

Konkurs BUDOWA ROKU organizowany jest od ponad 30 lat przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Promuje polskie budownictwo oraz firmy budowlane, znacząco przyczyniając się do ich rozwoju. Dzięki bogatej tradycji „Budowa Roku” stała się jednym z najbardziej prestiżowych przeglądów osiągnięć krajowego budownictwa.

Inne aktualności dla Spravia

02 10 2023
Spravia z tytułem Przyjazny Deweloper 2023
Zdobywamy kolejne wyróżnienie! Tym razem Spravia znalazła się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje Gazety Fin
28 02 2023
Mikrogranty w Gdyni rozdane!
W ramach projektu #DobreSąsiedztwo mieszkańcom Redłowa i Małego Kacka w Gdyni rozdaliśmy po 3 mikrogranty – każdy po 5.000 zł. To już kolejna [...]
06 02 2023
Spravia wśród liderów branży
W IV rankingu Buildera Spravia znalazła się na 7 miejscu spośród 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce. Kolejny rok z rzędu [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"