Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

12 04 2021
Mural z ul. Mariackiej w Poznaniu oczyści powietrze

Poznaniacy pokochali murale! Zdobią one coraz więcej budynków w Poznaniu. Jeden z najnowszych można już podziwiać przy ul. Mariackiej niedaleko naszego os. Na Smolnej. Nie jest to jednak zwyczajny malunek. Dzięki zastosowanym farbom oczyszcza powietrze ze smogu!

​Mural został namalowany na ścianie budynku Galwano obok osiedla Na Smolnej. Projekt graficzny przygotował znany grafik i ilustrator Jan Kallwejt. Mural promuje aktywność na świeżym powietrzu – przedstawia znane mieszkańcom Poznania miejsca i jest fragmentem artystycznej mapy miasta. Inspiruje i zachęca do ruchu na świeżym powietrzu, do sąsiedzkiej integracji, do zabaw na osiedlu czy w parku.

Powierzchnia muralu to ok. 160 m kw. Dzięki wykorzystaniu farb antysmogowych uda się zredukować ilości tlenków azotu w powietrzu. Jeden m kw. powierzchni pomalowanej farbą antysmogową oczyszcza powietrze w stopniu zbliżonym do jednego drzewa.

To nasz pierwszy mural antysmogowy, ale nie ostatni.

Projekt graficzny: Jan Kallwejt Studio https://kallwejt.com/

Wykonanie: Bush Art Maciej Wierzbicki

Inne aktualności dla Spravia

02 10 2023
Spravia z tytułem Przyjazny Deweloper 2023
Zdobywamy kolejne wyróżnienie! Tym razem Spravia znalazła się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje Gazety Fin
19 09 2023
Oscary budownictwa rozdane
19 września w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia dorocznych nagród w konkursie Budowa Roku. To najważniejsze wydarzenie branżowe w [...]
28 02 2023
Mikrogranty w Gdyni rozdane!
W ramach projektu #DobreSąsiedztwo mieszkańcom Redłowa i Małego Kacka w Gdyni rozdaliśmy po 3 mikrogranty – każdy po 5.000 zł. To już kolejna [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"