Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

28 02 2023
Mikrogranty w Gdyni rozdane!

W ramach projektu #DobreSąsiedztwo mieszkańcom Redłowa i Małego Kacka w Gdyni rozdaliśmy po 3 mikrogranty – każdy po 5.000 zł. To już kolejna edycja akcji, która za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnych społeczności. 

W Małym Kacku, gdzie budujemy osiedle Solano, w głosowaniu mieszkańców granty zdobyły projekty dotyczące integracji, kultury i edukacji. Zwyciężyły projekty: Gdyńskiej Fundacji „Dom Marzeń” – „Sąsiedzi sąsiadom – dzień integracyjny”, Stowarzyszenia Katolickiego Centrum Kultury w Gdyni „VIII Przegląd Teatrów Amatorskich im. Marka Hermanna w Gdyni Małym Kacku” oraz firmy Bricks 4 Kidz „Zajęcia z robotami Dash i Dot dla dzieci i młodzieży”.

Z kolei w Redłowie, w którym powstaje Supernova, wygrały projekty dotyczące sportu oraz festyn: Szkoły Podstawowej nr 34 „Turniej tenisa stołowego”, p. Joanny Rynas „Zajęcia Nordic Walking” oraz Parafii Chrystusa Miłosiernego „Organizacja festynu parafialnego”.  

Niektóre projekty (np. nordic walking) są już realizowane. Z kolei inne działania odbędą się niebawem. 

Konkurs #DobreSąsiedztwo jest jednym z działań realizowanych w ramach naszej strategii odpowiedzialnego biznesu (CSR.) Dzięki temu pozytywnie zmieniamy najbliższe otoczenie naszych osiedli oraz kształtujemy je według potrzeb mieszkańców.

Inne aktualności dla Spravia

06 02 2023
Spravia wśród liderów branży
W IV rankingu Buildera Spravia znalazła się na 7 miejscu spośród 100 największych firm z branży budowlanej w Polsce. Kolejny rok z rzędu [...]
24 11 2022
Dobre sąsiedztwo w Gdyni
Po pandemicznej przerwie wracamy z kolejną edycją Dobrego sąsiedztwa. Tym razem w Gdyni właśnie. Konkurs będzie podwójny (2 lokalizacje po 3 [...]
22 09 2022
Spravia z 6 „Oscarami Budownictwa”
Nasz osiedla po raz kolejny zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przyznawaną najlepszym [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"