Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

24 11 2022
Dobre sąsiedztwo w Gdyni

Po pandemicznej przerwie wracamy z kolejną edycją Dobrego sąsiedztwa. Tym razem w Gdyni właśnie. Konkurs będzie podwójny (2 lokalizacje po 3 mikrogranty w każdej). Zaplanowaliśmy go w dzielnicy Mały Kack oraz w Redłowie, czyli tam, gdzie budujemy osiedla – Solano (przy ul. Strzelców) i Supernovą (przy ul. Kopernika).

„Dobre sąsiedztwo” skierowane jest do wszystkich, którym najbliższa okolica nie jest obojętna i mają pomysły na jej uatrakcyjnienie. Zapraszamy sąsiadów (instytucje, organizacje itp.) naszych osiedli do zgłaszania swoich pomysłów na pozytywne zmiany w najbliższym otoczeniu. Może to być ławka na skwerze, łąka kwietna, stojaki rowerowe, malowanie sali spotkań, zajęcia dla dzieci lub seniorów, wspólne gotowanie czy inne działania integrujące lokalną społeczność.

Wystarczy wejść na stronę www.dobre-sasiedztwo.pl, wybrać dzielnicę (Mały Kack lub Redłowo) i w kilku zdaniach opisać swój pomysł. Ważne, aby prowadzić swoją działalność w jednej w ww. dzielnic. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada.

Następnie warto powiadomić o swoim zgłoszeniu wszystkich znajomych. Bowiem od 5 do 16 grudnia internauci będą mogli głosować. Autorzy trzech projektów z każdej dzielnicy, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają od nas po 5.000 zł.

#DobreSąsiedztwo w skrócie:

– termin zgłaszania pomysłów: 14-30 listopada br. – wystarczy kilka zdań opisu
– głosowanie na pomysły: 5-16 grudnia br. – warto zachęcać znajomych, aby codziennie oddawali swój głos
– ogłoszenie wyników: do 20 grudnia br. – następnie podpisanie umowy darowizny i przelew środków

Inne aktualności dla Spravia

22 09 2022
Spravia z 6 „Oscarami Budownictwa”
Nasz osiedla po raz kolejny zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przyznawaną najlepszym [...]
22 06 2022
Kolejna Czerwcówka za nami!
Jak co roku w czerwcu bawiliśmy się na warszawskich Siekierkach. Tradycyjna Czerwcówka to wyśmienita okazja do rodzinnej zabawy i aktywności na [...]
03 02 2022
Ranking Buildera: Spravia jedną z największych firm deweloperskich w kraju
Spravia uplasowała się na 7. pozycji wśród 100 największych firm deweloperskich w najnowszym rankingu magazynu Builder Polska.
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"