Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

02 03 2021
Budimex Nieruchomości „Deweloperem Roku 2020”

Budimex Nieruchomości znalazł się w prestiżowym raporcie przygotowanym przez redakcje aż trzech magazynów – Gazety Finansowej, Home&Market oraz Gentleman. W raporcie znalazło się tylko 15 najlepszych deweloperów z całej Polski.

Deweloper Roku to raport, który jest organizowany od wielu lat. Wyróżnienie zdobywają tylko ci deweloperzy, którzy na rynku nieruchomości odznaczają się ponadprzeciętną aktywnością, innowacyjnymi rozwiązaniami i umiejętnością patrzenia w przyszłość.

Jury redakcyjne podkreśliło, że Budimex Nieruchomości, tworząc osiedla mieszkaniowe, dba o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym, szczególną wagę przykładając do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania.

Jako przykład ciekawego projektu osiedla, realizowanego przez BXN, jury raportu wymieniło Mińską 69! Osiedle, które zostało zaprojektowane jako całość, tworzy spójną i przyjazną przestrzeń. Między budynkami nie brakuje elementów małej architektury, placów zabaw oraz zieleni. Na osiedlu zaprojektowano mieszkania od 1- do 4-pokojowych. Wszystkie mają balkon, taras, loggię bądź ogródek. Łatwo tu wybrać metraż i rozkład spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Więcej o rankingu: http://bityl.pl/aH4Lp.

Inne aktualności dla Spravia

24 11 2022
Dobre sąsiedztwo w Gdyni
Po pandemicznej przerwie wracamy z kolejną edycją Dobrego sąsiedztwa. Tym razem w Gdyni właśnie. Konkurs będzie podwójny (2 lokalizacje po 3 [...]
22 09 2022
Spravia z 6 „Oscarami Budownictwa”
Nasz osiedla po raz kolejny zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przyznawaną najlepszym [...]
22 06 2022
Kolejna Czerwcówka za nami!
Jak co roku w czerwcu bawiliśmy się na warszawskich Siekierkach. Tradycyjna Czerwcówka to wyśmienita okazja do rodzinnej zabawy i aktywności na [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"