Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

05 07 2023
Poznań: Przy Unii Lubelskiej powstaną kolejne mieszkania

Okolice Ronda Żegrze od kilku lat przechodzą intensywną rewitalizację. Przemysłowy charakter tej południowo-wschodniej części Poznania odchodzi w zapomnienie. Nowe drogi, infrastruktura i osiedla mieszkaniowe sprawiają, że poznaniacy coraz chętniej poszukują właśnie w tej lokalizacji miejsca do życia.

W II etapie osiedla powstaną dwa budynki o dziewięciu kondygnacjach. Znajdzie się w nich 180 mieszkań o popularnych metrażach i przemyślanych układach.  Osiedle zostało zaprojektowane jako całość, wszystkie budynki będą miały spójną stylistykę. Zadbaliśmy o ponadczasowość architektury oraz o zieleń. W planach jest sporo nasadzeń drzew, bylin i krzewów – będzie to możliwe dzięki temu, że hale garażowe znajdą się tylko pod budynkami, a reszta powierzchni będzie stanowiła grunt rodzimy, gdzie rośliny, zwłaszcza te większe, będą mogły swobodnie się rozwijać.

Każdy z dwóch budynków będzie miał dostęp do niezależnej hali garażowej. Na terenie osiedla znajdą się także zewnętrzne miejsca postojowe oraz stojaki rowerowe.

Nowe budynki będą wizualnie spójne z zabudową zrealizowaną w ramach I etapu inwestycji. Na elewacji pojawią się uniwersalne szarości, brązy i beże. Każde z mieszkań będzie miało dostęp do balkonu lub tarasu, a parterowe mieszkania będą miały ogródki.

Jak mówi Joanna Krajewska, kierownik działu sprzedaży poznańskiego oddziału Spravii, mieszkania będą miały powierzchnię od 35 do 67 m kw. – Znaczna część to lokale dwupokojowe z aneksami kuchennymi. Dostępne będą też większe, czteropokojowe mieszkania, zaprojektowane tak, by można je było z łatwością podzielić na dwa mniejsze lokale, co może stanowić dobrą propozycję dla osób planujących wynajem. Większość mieszkań będzie objęta programem Bezpieczny kredyt 2% – dodaje.

Zakończenie budowy przewidzieliśmy na 2025 rok. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 8.200 zł za m kw. Projekt architektoniczny przygotowało biuro projektowe Dementi.

Inne aktualności dla Poznań

02 11 2022
Stylowa Kamienica Przy Kinie uzupełni pierzeję ul. Dąbrowskiego
Poznańskie Jeżyce doczekają się uzupełnienia zabudowy przy ul. Dąbrowskiego 31. To miejsce z historią, które wymagało projektu wyjątkowego i [...]
11 10 2021
Dni otwarte osiedla „Przy Unii” w Poznaniu: ceny mieszkań od 6.600 zł / m kw.
15 i 16 października (piątek i sobota) warto odwiedzić nasze biuro sprzedaży przy ul. Unii Lubelskiej. Tylko w te dni będzie można kupić [...]
25 11 2020
Nowe osiedle na Nowym Mieście w Poznaniu
„Przy Unii” to nazwa osiedla, które powstanie przy ul. Unii Lubelskiej właśnie. Budimex Nieruchomości wybuduje 223 mieszkania.
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"