Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

05 07 2023
Poznań: Przy Unii Lubelskiej powstaną kolejne mieszkania

Okolice Ronda Żegrze od kilku lat przechodzą intensywną rewitalizację. Przemysłowy charakter tej południowo-wschodniej części Poznania odchodzi w zapomnienie. Nowe drogi, infrastruktura i osiedla mieszkaniowe sprawiają, że poznaniacy coraz chętniej poszukują właśnie w tej lokalizacji miejsca do życia.

W II etapie osiedla powstaną dwa budynki o dziewięciu kondygnacjach. Znajdzie się w nich 180 mieszkań o popularnych metrażach i przemyślanych układach.  Osiedle zostało zaprojektowane jako całość, wszystkie budynki będą miały spójną stylistykę. Zadbaliśmy o ponadczasowość architektury oraz o zieleń. W planach jest sporo nasadzeń drzew, bylin i krzewów – będzie to możliwe dzięki temu, że hale garażowe znajdą się tylko pod budynkami, a reszta powierzchni będzie stanowiła grunt rodzimy, gdzie rośliny, zwłaszcza te większe, będą mogły swobodnie się rozwijać.

Każdy z dwóch budynków będzie miał dostęp do niezależnej hali garażowej. Na terenie osiedla znajdą się także zewnętrzne miejsca postojowe oraz stojaki rowerowe.

Nowe budynki będą wizualnie spójne z zabudową zrealizowaną w ramach I etapu inwestycji. Na elewacji pojawią się uniwersalne szarości, brązy i beże. Każde z mieszkań będzie miało dostęp do balkonu lub tarasu, a parterowe mieszkania będą miały ogródki.

Jak mówi Joanna Krajewska, kierownik działu sprzedaży poznańskiego oddziału Spravii, mieszkania będą miały powierzchnię od 35 do 67 m kw. – Znaczna część to lokale dwupokojowe z aneksami kuchennymi. Dostępne będą też większe, czteropokojowe mieszkania, zaprojektowane tak, by można je było z łatwością podzielić na dwa mniejsze lokale, co może stanowić dobrą propozycję dla osób planujących wynajem. Większość mieszkań będzie objęta programem Bezpieczny kredyt 2% – dodaje.

Zakończenie budowy przewidzieliśmy na 2025 rok. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 8.200 zł za m kw. Projekt architektoniczny przygotowało biuro projektowe Dementi.

Inne aktualności dla Poznań

24 05 2024
Przy Unii Lubelskiej powstaną kolejne mieszkania, ulice i zieleń
W planach mamy wybudowanie III etapu osiedla mieszkaniowego, dwóch odcinków ulic z oświetleniem oraz urządzenie zieleni.
02 02 2024
TYDZIEŃ NIŻSZYCH CEN osiedla 64 Dmowskiego w Poznaniu
Od 5 do 10 lutego zapraszamy do naszych biur sprzedaży przy ul. Unii Lubelskiej 6 oraz ul. Dąbrowskiego 56, gdzie będzie można zapoznać się z [...]
26 10 2023
Na Łazarzu powstaną nowe mieszkania
Poznański Łazarz od kilku lat zyskuje nowe oblicze – rewitalizacja Rynku, remont Kolejowej, nowe miejsca. Nie brakuje tu udanych inicjatyw [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"