Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

24 02 2020
„Polanka Niemena” – nowe osiedle w Poznaniu

Na poznańskiej Łacinie budujemy nowe osiedle. Będzie nowoczesne, zielone i estetyczne, a mieszkania otrzymają praktyczne rozkłady. Do kupienia są mieszkania od 1- do 5-pokojowych.

Miejsce dla każdego

„Polanka Niemena” położona jest w świetnie skomunikowanym rejonie miasta (autobus, tramwaj). Tu wszystko jest pod ręką – sklepy, piekarnia, apteka czy punkty usługowe. Co więcej, w pobliskich galeriach handlowych można nie tylko zrobić zakupy, ale także skorzystać z oferty kin, basenu czy siłowni. Są także żłobki i przedszkola. Dobrze rozwinięta infrastruktura i bliskość centrum, a jednocześnie niepowtarzalny klimat, to coś, co urzeka w Polance każdego. 

Atrakcyjnie i zielono

Największym atutem osiedla będą 3 imponujące dziedzińce. Na każdym zaplanowaliśmy inną strefę – zabawy, rekreacji lub wypoczynku i sąsiedzkich spotkań. A wszystko w otoczeniu spektakularnej zieleni. Co więcej, również dachy będą zielone! Na szczególną uwagę zasługują naprawdę duże odległości pomiędzy poszczególnym skrzydłami budynku. Biel i modna szarość zdominują elewacje, a okładziny o strukturze cegły lub drewna dodadzą budynkom dynamiki.

Zaplanowaliśmy 294 mieszkania. Wszystkie posiadają balkon lub loggię, a te na parterach – ogródek. Z kolei na najwyższej kondygnacji mieszkańcy mogą liczyć na fenomenalne, zielone tarasy.

Zakończenie prac przewidzieliśmy na koniec 2021 roku.

Inne aktualności dla Poznań

11 10 2021
Dni otwarte osiedla „Przy Unii” w Poznaniu: ceny mieszkań od 6.600 zł / m kw.
15 i 16 października (piątek i sobota) warto odwiedzić nasze biuro sprzedaży przy ul. Unii Lubelskiej. Tylko w te dni będzie można kupić [...]
25 11 2020
Nowe osiedle na Nowym Mieście w Poznaniu
„Przy Unii” to nazwa osiedla, które powstanie przy ul. Unii Lubelskiej właśnie. Budimex Nieruchomości wybuduje 223 mieszkania.
06 10 2020
Polanka Niemena – dni otwarte z rabatami
Już w najbliższy piątek i sobotę – 9 i 10 października – w biurze przy ul. Milczańskiej 1 w Poznaniu odbędą się dni otwarte osiedla Polanka [...]
Andrzej Miś rzecznik BXN
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"