Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

06 10 2020
Polanka Niemena – dni otwarte z rabatami

Już w najbliższy piątek i sobotę – 9 i 10 października – w biurze przy ul. Milczańskiej 1 w Poznaniu odbędą się dni otwarte osiedla Polanka Niemena. Warto skorzystać z okazji, bo w te dni ceny wybranych mieszkań zostaną obniżone!

Polanka to od lat jeden z atrakcyjniejszych rejonów miasta dla poznaniaków. Mieszkania tutaj cieszą się ogromną popularnością i szybko zyskują na wartości. Wszystko dzięki doskonałej infrastrukturze – w pobliżu znajdują się galerie handlowe, mniejsze sklepy, butiki, piekarnie, restauracje i punkty usługowe – fryzjerzy, salony kosmetyczne, a także gabinety lekarskie. Okolica jest świetnie skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami. W pobliżu nie brakuje też kin i fitness klubów, a do jeziora Malta i przylegających do niego stref rekreacyjnych jest naprawdę blisko. 

Polanka Niemena to nowoczesny, utrzymany w skandynawskim, uniwersalnym stylu budynek w kształcie litery E, w którym znajdą się 294 mieszkania. Do wyboru są rozmaite metraże – od 31-metrowych kawalerek po 111-metrowe apartamenty z pięcioma pokojami i imponujących rozmiarów tarasami 

Każde mieszkanie będzie miało balkon, loggię, taras lub – w przypadku parterów – ogródek. Projektanci osiedla przewidzieli też lokal usługowy. 

Doskonała okazja

Nadchodzące dni otwarte to nie tylko okazja do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, ale i możliwość zakupu mieszkania w atrakcyjniejszej niż zwykle cenie. Przygotowaliśmy bowiem specjalne rabaty na wybrane mieszkania. 

Zapraszamy na indywidualne spotkania do biura przy ul. Milczańskiej 1. W piątek od godz. 10 do 18, a w sobotę od godz. 9 do 16. Z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa obowiązują zapisy na spotkania. 

Aby wziąć udział w dniach otwartych, należy skontaktować się z biurem sprzedaży i umówić się na wybraną godzinę. Zapisy są możliwe pod numerem telefonu: +48 61 222 00 24 oraz adresem e-mail:  poznan@budimex.pl

Inne aktualności dla Poznań

05 07 2023
Poznań: Przy Unii Lubelskiej powstaną kolejne mieszkania
Okolice Ronda Żegrze od kilku lat przechodzą intensywną rewitalizację. Przemysłowy charakter tej południowo-wschodniej części Poznania odchodzi w [...]
02 11 2022
Stylowa Kamienica Przy Kinie uzupełni pierzeję ul. Dąbrowskiego
Poznańskie Jeżyce doczekają się uzupełnienia zabudowy przy ul. Dąbrowskiego 31. To miejsce z historią, które wymagało projektu wyjątkowego i [...]
11 10 2021
Dni otwarte osiedla „Przy Unii” w Poznaniu: ceny mieszkań od 6.600 zł / m kw.
15 i 16 października (piątek i sobota) warto odwiedzić nasze biuro sprzedaży przy ul. Unii Lubelskiej. Tylko w te dni będzie można kupić [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"