Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

02 11 2022
Stylowa Kamienica Przy Kinie uzupełni pierzeję ul. Dąbrowskiego

Poznańskie Jeżyce doczekają się uzupełnienia zabudowy przy ul. Dąbrowskiego 31. To miejsce z historią, które wymagało projektu wyjątkowego i spełniającego wiele warunków, w tym konserwatorskich. Powstanie nowoczesna i stylowa zabudowa apartamentowa. 

Nasz kamienica idealnie wpisze się w charakter jeżyckiej zabudowy. Bryła budynku ze skośnym dachem ‎stylem będzie nawiązywała do klasyki, choć oczywiście nie zabraknie nowoczesnych elementów – ‎przeszkleń i zdobień fasady. Na elewacji dominować będzie ponadczasowa biel oraz brąz wpadający w ‎odcień wiekowego złota. Pojawią się także elementy cegły.

Kamienica Przy Kinie będzie się składała z dwóch budynków. Część bezpośrednio sąsiadująca z ulicą Dąbrowskiego zostanie przeznaczona na usługi. W drugiej części znajdzie się 149 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 35 do 106 metrów kwadratowych. Wszystkie będą miały tarasy, balkony, loggie, a te na parterach – ogródki. Apartamenty świetnie sprawdzą się jako zakup inwestycyjny.

Zaplanowaliśmy także zielony dziedziniec, na którym zostanie zaaranżowana różnorodna ‎roślinność – trawy, krzewy i byliny. Co warte podkreślenia, przesadzimy tam drzewa, które na działce rosną od ‎lat. W trosce o środowisko kamienica będzie wyposażona w panele fotowoltaiczne oraz dodatkowe kotły elektryczne. ‎Otoczenie budynku będzie stanowiło teren biologicznie czynny pokryty zielenią, która znajdzie się także na ‎ścianach i dachach. Aby ułatwić jego nawadnianie, wybudujemy zbiornik retencyjny.

Lokalizacja kamienicy to wymarzone miejsce do życia dla wielbicieli miasta. Kilka minut spacerem dzieli ul. Dąbrowskiego 31 od Teatru Nowego, gdzie w każdy weekend można obejrzeć ciekawą sztukę. W najbliższej okolicy jest także mnóstwo klimatycznych knajpek oferujących kuchnię regionalną, międzynarodową czy wegańską.

Równie blisko jest do kultowego, studyjnego kina Rialto, które powstało w 1937 r. jako „Adria”, a obecną nazwę otrzymało w 1946 roku. Rialto wyświetla filmy najlepsze. Tutaj zobaczycie dobre kino polskie, europejskie i światowe. To właśnie kino Rialto było dla nas inspiracją do wyboru nazwy kamienicy.

Inne aktualności dla

17 07 2024
Spravia Cup za nami! Tak bawiliśmy się w Ursusie
Zawody Spravia Cup przyciągnęły do Ursusa tłumy mieszkańców dzielnicy. Szacujemy, że nasz rodzinny piknik zgromadził ok. 1.200 osób. A bawiliśmy [...]
04 07 2024
Osiedle Wiślany Mokotów w nowej odsłonie
Nasze dobrze znane osiedle na warszawskim Mokotowie poszerzy się o nowe etapy. Będzie to ósma, standardowa odsłona Wiślanego Mokotowa oraz nowość [...]
24 06 2024
Zawody biegowe i wioślarskie Spravia Cup z medalistką Joanną Hentką
Na dwa tygodnie przed startem Igrzysk Olimpijskich w Paryżu teren OSiR-u Ursus w Warszawie zamieni się w arenę zmagań biegowych i wioślarskich [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"