Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

29 09 2020
FAMMA Dąbrowskiego – dni otwarte już 2 i 3 października

Początek października zapowiada się u nas wyjątkowo atrakcyjnie. Już w najbliższy piątek i sobotę – 2 i 3 października – w biurze przy ul. Dąbrowskiego 56 w Poznaniu odbędą się dni otwarte osiedla FAMMA Dąbrowskiego. Tylko w te dni oferujemy niższe ceny na wybrane mieszkania!

Jeżyce  – według mieszkańców Poznania – to już nie tyle dzielnica, ile styl życia. To właśnie tu tętni serce miasta. W okolicy ul. Dąbrowskiego znajduje się wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia. Lokalny, butikowy handel, duży, pachnący owocami Rynek Jeżycki, mnóstwo urokliwych kawiarenek, lunch-barów i świetnych restauracji. To idealna okolica dla miłośników miejskiego stylu życia.

FAMMA Dąbrowskiego to inwestycja o apartamentowym klimacie – wysokie hole wejściowe z nowoczesnym wykończeniem dodają jej prestiżu. Budynek ma ponadczasową, wielkomiejską bryłę, a wyjątkowa fasada i ozdobne gzymsy nawiązują do klimatu Jeżyc. 

Projektanci osiedla zadbali o to, by życie w centrum miasta nie musiało oznaczać rezygnacji z zielonego zakątka. Wszystkie mieszkania mają więc balkony, tarasy lub ogródki. Na osiedlu znajdą się 272 mieszkania o powierzchniach od 22 do 87 metrów kwadratowych i 14 lokali usługowych na parterze. 

Tylko teraz superokazje

Zapraszamy na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę. Wybrane z mieszkań zyskają nową, obniżoną cenę! Z promocji będzie można skorzystać tylko w tym czasie (lub w przypadku braku wolnych terminów spotkań, w innym ustalonym z biurem sprzedaży). 

Na indywidualne spotkania zapraszamy do naszego biura przy ul. Dąbrowskiego 56 w piątek w godzinach od 10 do 18 i w sobotę od 9 do 16.

Bądźmy razem. Bądźmy bezpieczni

Nie zapominamy jednak o względach bezpieczeństwa. Dlatego, aby móc wziąć udział w dniach otwartych, należy najpierw skontaktować się z naszym biurem sprzedaży i umówić się na wybraną godzinę. Czekamy na Państwa zgłoszenia pod numerem telefonu: 61 679 22 07 oraz adresem e-mail: poznan@budimex.pl.

Inne aktualności dla Poznań

02 11 2022
Stylowa Kamienica Przy Kinie uzupełni pierzeję ul. Dąbrowskiego
Poznańskie Jeżyce doczekają się uzupełnienia zabudowy przy ul. Dąbrowskiego 31. To miejsce z historią, które wymagało projektu wyjątkowego i [...]
11 10 2021
Dni otwarte osiedla „Przy Unii” w Poznaniu: ceny mieszkań od 6.600 zł / m kw.
15 i 16 października (piątek i sobota) warto odwiedzić nasze biuro sprzedaży przy ul. Unii Lubelskiej. Tylko w te dni będzie można kupić [...]
25 11 2020
Nowe osiedle na Nowym Mieście w Poznaniu
„Przy Unii” to nazwa osiedla, które powstanie przy ul. Unii Lubelskiej właśnie. Budimex Nieruchomości wybuduje 223 mieszkania.
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"