Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

11 10 2021
Dni otwarte osiedla „Przy Unii” w Poznaniu: ceny mieszkań od 6.600 zł / m kw.

15 i 16 października (piątek i sobota) warto odwiedzić nasze biuro sprzedaży przy ul. Unii Lubelskiej. Tylko w te dni będzie można kupić mieszkania w rewelacyjnych cenach – już od 6.600 zł za metr kwadratowy!

Osiedle „Przy Unii” położone jest w spokojnej, ale intensywnie rozwijającej się części Poznania. Jego największą zaletą jest połączenie świetnej komunikacji z brakiem śródmiejskiego zgiełku. Odległość do przystanku tramwajowego można pokonać w minutę!

Okolica jest dynamicznie rewitalizowana. Powstają nowe chodniki i drogi rowerowe. Na osiedlu planujemy sporo zieleni: szpalery drzew posadzonych w gruncie, krzewy, byliny, żywopłoty. Zamknięty dziedziniec tylko dla mieszkańców pozwoli najmłodszym na bezpieczną zabawę, a rodzicom i seniorom – na odpoczynek. W budynku nie zabraknie także wózkowni i rowerowni. 

W I etapie osiedla  powstaną 223 mieszkania o metrażach od 34 do 73 m kw. Każde będzie miało dostęp do balkonu, loggi, a na parterach –  do ogródka. 

Dwa dni świetnych promocji

15 i 16 października w naszym biurze przy ul. Unii Lubelskiej 6 będzie można zobaczyć makiety, rzuty poszczególnych mieszkań i porozmawiać z doradcą, który zaproponuje dopasowane do potrzeb rozwiązania. 

To nie koniec dobrych wiadomości. Tylko w te dwa dni mieszkania będą dostępne w promocyjnych cenach, które rozpoczynają się już do 6.600 zł za m kw. Będzie także możliwość skorzystania z konsultacji z doradcą kredytowym. Wszystko w miłej atmosferze, przy kawie, herbacie i poczęstunku. 

Zapraszamy!

Dni otwarte osiedla „Przy Unii”
15-16 października 2021
piątek: 10:00 – 18:00
sobota: 9:00 – 16:00

Biuro sprzedaży, ul. Unii Lubelskiej 6
61-249 Poznań
tel. 61 679 11 48

Inne aktualności dla Poznań

05 07 2023
Poznań: Przy Unii Lubelskiej powstaną kolejne mieszkania
Okolice Ronda Żegrze od kilku lat przechodzą intensywną rewitalizację. Przemysłowy charakter tej południowo-wschodniej części Poznania odchodzi w [...]
02 11 2022
Stylowa Kamienica Przy Kinie uzupełni pierzeję ul. Dąbrowskiego
Poznańskie Jeżyce doczekają się uzupełnienia zabudowy przy ul. Dąbrowskiego 31. To miejsce z historią, które wymagało projektu wyjątkowego i [...]
25 11 2020
Nowe osiedle na Nowym Mieście w Poznaniu
„Przy Unii” to nazwa osiedla, które powstanie przy ul. Unii Lubelskiej właśnie. Budimex Nieruchomości wybuduje 223 mieszkania.
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"