Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

06 09 2022
Dni otwarte w Krakowie. Mieszkania z gwarancją ceny do 33 tys. zł taniej!

W dniach 9-10 września zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w jednym z krakowskich biur sprzedaży Spravii przy ul. Myśliwskiej 55. Podczas dni otwartych nasi doradcy zaprezentują pełną ofertę dostępnych mieszkań na os. Myśliwska 55B. Dla poszukujących własnego M w rozwijającej się, zielonej okolicy, przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty – do nawet 33 tys. złotych!

Spravia to stabilny deweloper z wieloletnią tradycją. Dzięki silnej pozycji na rynku możemy zagwarantować klientom bezpieczeństwo i gwarancję ceny. Zachęcamy do poznania nas bliżej przy dobrej kawie i ciastku oraz sprawdzenia puli mieszkań dostępnych już od 9.100 zł/m kw.

Tylko podczas dni otwartych klienci otrzymają gratis umowę deweloperską i opinię projektanta przy zmianach lokatorskich! Będą także mogli skonsultować się ze specjalistą kredytowym i otrzymać 1.000 zł rabatu przy skorzystaniu z kredytu z pomocą Spravii. Odwiedzającym zaprezentowany zostanie również gotowy budynek z I etapu.

Atutem Myśliwskiej 55B jest przede wszystkim lokalizacja zapewniająca idealną równowagę pomiędzy rytmem natury i miasta. Dogodna komunikacja, mnogość ścieżek rowerowych i miejsc do spacerowania przyciągają do Płaszowa. Tym bardziej warto przyjść, docenić otoczenie i poznać legendarne układy mieszkań Spravii, dopasowane do różnych potrzeb wielu pokoleń.

Estetyczne i nowoczesne osiedle zaprojektowano z myślą o osobach, które będą aktywnie korzystać z uroków okolicy, ale również dla szukających spokoju. Jest ono przyjazne dla rowerzystów, oferując szereg udogodnień. Posiada duży zielony dziedziniec, dla najmłodszych zaś – plac zabaw. Posiadaczy aut elektrycznych ucieszy osiedlowa ładowarka dostępna dla mieszkańców. 

Czekamy na Państwa w piątek 9 września w godzinach 10-18 oraz w sobotę 10 września w godzinach 10-15 w biurze przy ulicy Myśliwskiej 55.
Więcej informacji o inwestycji na stronie https://nowamysliwska.pl

Inne aktualności dla Kraków

22 11 2021
Fredry 6 – startujemy z IV etapem
Można już rezerwować mieszkania w IV etapie krakowskiego os. Fredry 6. Łagiewniki, bo tam budujemy, to okolica łącząca w sobie wiele zalet – [...]
11 12 2019
Zamieszkaj w Krakowie! „Nowa Myśliwska” już w sprzedaży
Atrakcyjna lokalizacja, ponadczasowa architektura i dekoracyjny minimalizm to zalety naszego nowego osiedla.
11 12 2018
Fredry 6 – nowe osiedle już w sprzedaży
Osiedle będzie wyjątkowe – z kameralną zabudową, ciekawą architekturą i atrakcyjnymi rozwiązaniami. W I etapie wybudujemy zaledwie 143 mieszkania [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"