Jesteś tutaj: Biuro Prasowe / Gdynia

Biuro Prasowe

19 06 2023
Zapraszamy na dni otwarte osiedla Solano w Gdyni! Przygotowaliśmy ofertę specjalną
23 i 24 czerwca zapraszamy na dni otwarte. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę promocyjną – 70 mieszkań w kredycie 2% oraz specjalny, dodatkowy rabat na mieszkania rodzinne.
więcej
23 03 2023
Zapraszamy na dni otwarte w Gdyni!
24 i 25 marca zapraszamy na dni otwarte do biura sprzedaży w Gdyni. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę promocyjną.
06 09 2022
Zapraszamy na dni otwarte w Gdyni! Przygotowaliśmy ofertę specjalną
9 i 10 września zapraszamy na dni otwarte do biura sprzedaży w Gdyni. Dla poszukujących mieszkania w Gdyni przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę [...]
01 03 2022
Dni otwarte w Gdyni! Przygotowaliśmy ofertę specjalną
4 i 5 marca zapraszamy na dni otwarte do nowego biura sprzedaży w Gdyni. Dla poszukujących mieszkania na os. Solano przygotowaliśmy nową pulę [...]
13 01 2022
Gdynia. Solano najlepsze!
Miłe wiadomości nadeszły do nas z portalu RynekPierwotny.pl. Osiedle Solano przy ul. Strzelców zdobyło 1 miejsce w rankingu najlepszych [...]
21 10 2021
Solano – nasze pierwsze osiedle w Gdyni
Gdynia - miasto z marzeń i morza! Każdy chyba był w mieście choć raz. Gdynia może pochwalić się  wyjątkowym, modernistycznym śródmieściem, [...]
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"