Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

05 04 2019
Z Długich Ogrodów na Szymanowskiego – nowa siedziba biura sprzedaży

Szanowni Państwo, biuro przy ul. Długie Ogrody 18 zakończyło swoją działalność. Od poniedziałku (8 kwietnia) zapraszamy do nowej siedziby biura sprzedaży przy ul. Szymanowskiego 12 lokal U5 (Gdańsk Wrzeszcz).

Jednocześnie informujemy, że w związku z przeprowadzką w sobotę (6 kwietnia) biuro sprzedaży będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Inne aktualności dla Gdańsk

03 06 2024
Ulica Ogrodowa w Gdańsku z willami Aalto
Ulicę Ogrodową we Wrzeszczu czekają zmiany. Wybudujemy ekologiczne wille miejskie, fragment ulicy oraz chodnik, a także urządzimy zieleń [...]
16 06 2023
Pobiegajmy na Zaspie
17 czerwca widzimy się w Parku im. Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie! Pobiegamy! Zapraszamy i Was! Święto Zaspy to wspaniała, rodzinno-sportowa [...]
17 08 2022
W Brzeźnie powstaje nowe osiedle
Przy ul. Dworskiej w Gdańsku rozpoczęła się budowa osiedla Blisko. W planach jest budynek, w którym będzie 86 mieszkań od 1- do 5-pokojowych. 
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"