Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

17 08 2022
W Brzeźnie powstaje nowe osiedle

Przy ul. Dworskiej w Gdańsku rozpoczęła się budowa osiedla Blisko. W planach jest budynek, w którym będzie 86 mieszkań od 1- do 5-pokojowych. 

Spravia, czyli deweloper wcześniej znany pod nazwą Budimex Nieruchomości, zaplanował jeden budynek w kształcie litery C. Będzie miał 5 pięter, przy czym ostatnie zostanie nieco wycofane, dzięki czemu mieszkania na tej kondygnacji będą miały wyjątkowo duże tarasy. 

Najbliższe sąsiedztwo ma wiele zalet – są sklepy, punkty usługowe, poczta i przedszkole, a tuż obok – duży plac zabaw i siłownia zewnętrzna.

Jak informuje Dobromiła Kowalczyk, kierownik działu sprzedaży w gdańskim oddziale Spravii, powstanie 86 mieszkań o powierzchni od 33 do 107 m. kw. – Wiele z nich idealnie sprawdzi się dla rodzin, bowiem zaprojektowaliśmy funkcjonalne rozwiązania – ustawne pokoje, oddzielną kuchnię, balkon, miejsce na szafy w przedpokoju i sypialniach. Z kolei mniejsze mieszkania to świetna propozycja pod wynajem lub jako pierwsze, własne M – dodaje.

Na elewacjach architekci przewidzieli modną, jasną kolorystykę z elementami grafitowymi. W wybranych miejscach pojawi się okładzina o strukturze drewna. Aby uzyskać lekkość bryły, balustrady balkonów będą szklane. Z kolei części wspólne (klatki, hole wejściowe) stylistyką nawiążą do najlepszych rozwiązań polskiego wzornictwa z lat 80. ubiegłego wieku. 

– Na terenie zewnętrznym powstanie strefa odpoczynku z małym placem zabaw dla dzieci. Zaaranżujemy także rabaty z atrakcyjną roślinnością, przy których ustawimy małą architekturę. Będzie ekologicznie – zamontujemy stanowiska ładowania samochodów elektrycznych oraz stojaki rowerowe – mówi Dobromiła Kowalczyk 

Zakończenie budowy przewidziano na III kwartał 2024 roku. Ceny zaczynają się od 10.400  zł za m kw. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia WAMA Home, a generalnym wykonawcą jest WAMA Construction.

Inne aktualności dla Gdańsk

16 06 2023
Pobiegajmy na Zaspie
17 czerwca widzimy się w Parku im. Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie! Pobiegamy! Zapraszamy i Was! Święto Zaspy to wspaniała, rodzinno-sportowa [...]
14 02 2020
Poznajcie „Słowackiego 77” w Gdańsku
Nowe, kameralne gdańskie osiedle jest doskonałą propozycją m. in. dla rodzin. Zalet ma wiele – jedna z nich to możliwość zamieszkania w otulinie [...]
05 04 2019
Z Długich Ogrodów na Szymanowskiego – nowa siedziba biura sprzedaży
zapraszamy do nowej siedziby biura sprzedaży przy ul. Szymanowskiego 12 lokal U5
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"