Jesteś tutaj: Biuro Prasowe /

Biuro Prasowe

14 02 2020
Poznajcie „Słowackiego 77” w Gdańsku

Nowe, kameralne gdańskie osiedle jest doskonałą propozycją m. in. dla rodzin. Zalet ma wiele – jedna z nich to możliwość zamieszkania w otulinie parku krajobrazowego!

Kameralnie i rodzinnie

Całość to jedynie dwa niewysokie budynki z 73 mieszkaniami (1-4-pokojowe). Będzie więc sąsiedzko, przyjaźnie i bezpiecznie. Teren wewnętrzny będzie dostępny jedynie dla mieszkańców i ich gości.

Posadowienie osiedla na skarpie pozwoli ciekawie zaaranżować teren wewnętrzny. Architekci krajobrazu przewidzieli różnorodną zieleń oraz małą architekturę. Będą drzewa, trawy, byliny i pnącza. Gabiony z siedziskami ustawimy wokół placu zabaw, na którym zaplanowaliśmy ekologiczne, drewniane zabawki i urządzenia dla dzieci w różnym wieku. Całość będzie iluminowana oświetleniem parkowym.

Stylowo i nowocześnie

Projektanci zadbali, aby architektura budynków była nowoczesna i ponadczasowa, a jednocześnie odwoływała się do najlepszych wzorców. Na elewacjach zaplanowaliśmy więc szarości i biel. Lekkość budynkowi zlokalizowanemu w pierwszej linii zapewnią obłości i szklane balustrady balkonów.

Strefy wejściowe zaskoczą elegancją. Pojawią się ozdobne okładziny nawiązujące strukturą do drewna. Kontrastowe posadzki, plafony, lustra i zieleń podkreślą ozdobny charakter klatek.

Zapytaliśmy gdańszczan, jak oceniają lokalizację osiedla. Mówią, że „Słowackiego 77” łączy w sobie urok życia w mieście i bliskość natury. W tej części miasta żyje się bowiem nieco inaczej – jakby wolniej i bez pośpiechu. Okolica, dzięki temu że oddzielona od głośnych arterii, jest przyjazna i gwarantuje bardziej naturalny rytm dnia i rodzinną atmosferę. Z kolei najbliższe sąsiedztwo zapewnia łatwy dostęp do osiedlowego sklepu, piekarni, szkoły czy przedszkola.

Inne aktualności dla Gdańsk

16 06 2023
Pobiegajmy na Zaspie
17 czerwca widzimy się w Parku im. Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie! Pobiegamy! Zapraszamy i Was! Święto Zaspy to wspaniała, rodzinno-sportowa [...]
17 08 2022
W Brzeźnie powstaje nowe osiedle
Przy ul. Dworskiej w Gdańsku rozpoczęła się budowa osiedla Blisko. W planach jest budynek, w którym będzie 86 mieszkań od 1- do 5-pokojowych. 
05 04 2019
Z Długich Ogrodów na Szymanowskiego – nowa siedziba biura sprzedaży
zapraszamy do nowej siedziby biura sprzedaży przy ul. Szymanowskiego 12 lokal U5
Andrzej Miś rzecznik Spravia
Andrzej Miś
rzecznik
ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa

PRESS KIT

Tutaj znajdziesz aktualne materiały dot. naszych osiedli (komunikaty prasowe, wizualizacje itp.) oraz inne dokumenty/treści.

materiały do pobrania
Dlaczego warto nam zaufać?
 • 1.
  Dotrzymujemy naszych obietnic
  Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).
  Sprawdź dotrzymane obietnice!
 • 2.
  Pomagamy uzyskać kredyt
  Oferujemy korzystniejsze warunki kredytu mieszkaniowego, dzięki podpisaniu umów z wiodącymi bankami. Gwarantujemy bezpłatną pomoc specjalisty.

  Sprawdź możliwości finansowania!

 • 3.
  Posiadamy bogate doświadczenie
  Posiadamy wieloletnie doświadczenia. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

  Sprawdź, ile mieszkań wybudowaliśmy.

 • 4.
  Z nami dobrze się urządzisz
  Skorzystaj z porad specjalistów ds. aranżacji i wybierz jeden z gotowych pakietów wykończeniowych. Oferujemy również program rabatowy.

  Program "Dobrze urządzeni!"